Sözel Bildiri Listesi İçin Tıklayınız

 

Poster Bildiri Listesi İçin Tıklayınız

Asistan bursu hakkında önemli duyuru!!!

PROF. DR. ATİLLA TURGAY ÇOCUK VE ERGEN PSİKİYATRİSİ ULUSAL KONGRE EN İYİ ARAŞTIRMA ÖDÜLÜ

Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi ulusal kongresinde sunulan ve katılım koşullarına uyan poster bildiriler arasından seçici kurul tarafından belirlenen en iyi araştırma bildirisinin teşvik edici anlamda ödüllendirilmesini amaçlamaktadır.

Prof. Dr. Atilla Turgay; Çocuk ve gençlik ruh sağlığı alanında öncü adımlar atmış, Kanada Toronto Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyeliği ve Toronto Ruh Sağlığı Merkezi direktörlüğü yapmıştır. 2010 yılında aramızdan ayrılmış olan Prof. Dr. Atilla Turgay’ın çalışmaları gerek uluslar arası gerek ülkemiz Çocuk ve Genç Psikiyatrisi alanında çalışanlara ışık tutmaya devam etmektedir.

Ödül, Prof. Dr. Atilla Turgay’ın anısına Çocuk ve Genç Psikiyatrisi Derneği tarafından desteklenmekte olup bu yıl üçüncü kez verilecektir. Seçici Jüri tarafından belirlenecek olan En İyi Araştırma yazısının 1. Yazarı ödül belgesi ve 1500 TL para ödülü ile ödüllendirilecektir.

Katılım Koşulları:

  • Araştırma bildiri tam metnini ve tablo/grafiklerini içeren bir “word” belgesinin ulkuakyol@yahoo.com    adresine 01 Nisan 2018 23:59 a kadar yollanmış olması.
  • Bildiri özetinin http://www.cocukergen2018.com sitesinden sisteme girilmiş ve kongrede poster bildiri olarak sunulmuş olması.
  • “Birinci isim”in çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanı ya da uzmanlık öğrencisi olması ve 9 Mayıs 2018 tarihinde 35 yaşından gün almamış olması.
  • Araştırmada yer alan ve Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi alanında çalışanların derneğe üye olması ve aidat borçlarının olmaması.
  • Yalnızca araştırma yazıları değerlendirmeye alınacak olup olgu sunumu ve olgu serileri değerlendirmeye alınmayacaktır.

TÜRKİYE ÇOCUK VE GENÇ PSİKİYATRİSİ DERNEĞİ
PROJE ÖDÜLÜ - 2018

PROF. DR. ATİLLA TURGAY ÇOCUK VE ERGEN PSİKİYATRİSİ
ULUSAL KONGRE EN İYİ ARAŞTIRMA ÖDÜLÜ-2018

 28. ÇOCUK VE ERGEN PSİKİYATRİSİ
ULUSAL KONGRE ASİSTAN BURSU -2018


 

 

ULUSLARARASI KONUŞMACILAR

Etkinliğin başlamasına kalan süre:


 

Etkinlik Tarihi
9-12 Mayıs 2018

 

Son Bildiri Gönderim Tarihi

01 Nisan 2018

 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: 
info@motto.tc
www.motto.tc