Sözel Bildiri Listesi İçin Tıklayınız

 

Poster Bildiri Listesi İçin Tıklayınız

Asistan bursu hakkında önemli duyuru!!!

ORD. PROF. DR. FAHRETTİN KERİM GÖKAY BİLDİRİ ÖDÜLÜ

Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Ulusal Kongre Araştırma Sunumu Ödülü-2018, 


Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi ulusal kongresinde sunulan ve katılım koşullarına uyan sözel ve poster bildiri 1inci isimlerinden ödül için değerlendirilmek üzere başvuru yapanlar arasından seçici kurul tarafından belirlenen 3 araştırma bildirisinin teşvik edici anlamda ödüllendirilmesini amaçlamaktadır.

Genel Bilgi: Çocuk ve gençlik ruh sağlığı alanında öncü adımlar atmış, uluslararası çocuk ve ergen psikiyatrisi kuruluşu IACAPAP'ın kurucular kurulu üyesi ve Türkiye'de modern psikiyatrinin oluşturucularından Dr. Fahrettin Kerim Gökay'ın anısına ailesi tarafından desteklenmekte olan ödül bu yıl 16’inci kez verilecektir.

Ödül biçimi: Ödül belgesi ve para ödülü (Birinci: 700 YTL; İkinci: 500 YTL; Üçüncü: 300 YTL). Ödül belgesi ve para ödülü bildirideki 1’inci kişinin adına verilir.

Ödül verilişi: Seçici kurulun kararları ve gerekçeleri seçici kurul temsilcisi tarafından, ve ödüle değer görülen bildirilerin içerikleri sahipleri tarafından, ödül törenine ayrılmış özel bir oturumun parçası olarak sunulacaktır.

Bu yılki Seçici Kurul: (Prof Dr) Ayşe Avcı, Eyüp Sabri Ercan, Emine Kılıç, Süha Miral, Nahit Motavalli, Yankı Yazgan (koordinatör).

Kurulun bilimsel raportörlüğünü Doç. Dr Murat Coşkun ve Doç. Dr. Cem Gökçen yapacaklardır.

Katılım Koşulları:
• Kongreye yolladığınız bildirinizin tam metnini ve tablo/grafiklerini içeren bir “word” belgesinin ve yazganresearchoffice@yankiyazgan.com adreslerine 15 Nisan 2018 23:59’a kadar yollanmış olması.
• Bildirinin, kongre programında belirtilen zaman ve yerde sunulmuş olması.
• “Birinci isim”in çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanı ya da uzmanlık öğrencisi olması.
• Araştırma bildirisi nedir? Araştırma sorusu, soruyu test etme amaçlı hipotez ve yöntemi ile olgu sunumu/serisi gibi diğer bilimsel sunumlardan ayrılır.

ULUSLARARASI KONUŞMACILAR

Etkinliğin başlamasına kalan süre:


 

Etkinlik Tarihi
9-12 Mayıs 2018

 

Son Bildiri Gönderim Tarihi

01 Nisan 2018

 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: 
info@motto.tc
www.motto.tc